Zwycięstwo na Dzikami z Rzeszowa

BSF ABJ Bochnia ma za sobą sesję wyjazdową na Lubelszczyznę i Podkarpacie. Z obu meczów podopieczni podopieczni Klaudiusza Hirscha wrócili z kompletem punktów i zdobyli 16 bramek. Teraz czas na derby z Unią Tarnów i fetowanie awansu do Futsal Ekstraklasy!

Tak się składa, że zarówno na AZS UMCS Lublin jak i Heiro Rzeszów mówi się popularnie jako o "Dzikach" Złowroga nazwa nie powaliła na kolana zawodników BSF Bochnia, którzy w obu meczach zaimponowali skutecznością. Nieco nerwowości było w Rzeszowie, bowiem gospodarze objęli w 4 minucie prowadzenie i dopiero w 10 minucie Adam Wędzony doprowadził do wyrównania. Później poszło już jak z płatka, a po pierwszej połowie bochnianie wygrywali 5-2.

Oba mecze pokazały dobitnie, że pierwsza liga stała się dla BSF ABJ Bochnia zbyt ciasna. Nawet nie angażując pełni sił gracze lidera byli o dwie klasy lepsi dysponując całym wachlarzem możliwości rozgrywania akcji, wychodzenia z trudnych momentów, a także pod względem przygotowania motorycznego.

W najbliższą niedzielę o godzinie 17 BSF ABJ podejmie Unię Tarnów. To właśnie podczas tego prestiżowego meczu odbędzie się feta z okazji wywalczenia historycznego awansu. O szczegółach informować będziemy Państwa na bieżąco. Jedno jest pewne, każdy z Was jest w bocheńskiej hali tego dnia bardzo mile widziany.

Heiro Rzeszów - BSF ABJ Bochnia 3-9 (2-5)

Strypa 4, samobójcza 20, Sarzyński 37 - Cabalceta 31, 36, Budzyn 36, 36, Przybył 15, 26, Wędzony 10, Burkowicz 16, samobójcza 18.

BSF ABJ: Jaszczyński, Burzej - Budzyn, Matras, Cabalceta, Wędzony - Przybył, Burkowicz, Musiał, Tijeniro, Zając, Łękawa.