Dołącz do BSF-u!

W związku z rozwojem naszego klubu Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu - BSF ABJ Bochnia poszukuje osób chętnych do wolontariatu jako:

➡️Specjalista ds. Social Media
➡️Fizjoterapeuta/Masażysta
➡️KitMan

Stawiamy na osoby aktywne, z inicjatywą, zaangażowaniem i zamiłowaniem do futsalu, które chcą zdobyć doświadczenie.
Jeżeli tylko doskonale poruszasz się w mediach społecznościowych ( Facebook, Instagram, Tik Tok, YT) i możesz zaoferować nam swoją pomoc, relacjonować na bieżąco co słychać w zespole, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w marketingu i chcesz zdobyć doświadczenie? Nie zwlekaj!

Zapraszamy na bezpłatne praktyki osoby pracujące jako fizjoterapeuci, którzy chcieliby podzielić się swoimi umiejętnościami i pomóc nam w regeneracji po intensywnych treningach i wygrywanych meczach
Wszystkich zainteresowanych pomocą zapraszamy w dni kiedy mamy treningi i mecze. Dodatkowo proszę zabrać ze sobą uśmiech i pozytywne nastawienie

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu, dbać o to aby wszystko funkcjonowało jak należy, uczestniczyć przy organizacji treningów, meczów i wyjazdów - to BSF ABJ Bochnia jest idealnym miejscem dla Ciebie!
Co możemy zaoferować?

✅bycie częścią bocheńskiej społeczności futsalowej- poznasz zawodników "od kuchni"
✅wspólne uczestnictwo w meczach domowych, jak i wyjazdowych
✅smaczne obiady podczas meczy wyjazdowych – yummy.. punkt godny rozważenia
✅wyjścia integracyjne - jest wesoło!
✅kreatywny i pełen pozytywnej energii Zespół - z nami nie ma nudy!
✅idealny punkt obserwacyjny, aby zobaczyć jak denerwuje się Prawdziwy Trener
✅możliwość nauki ciekawych słówek z języka hiszpańskiego/angielskiego – w naszym zespole są obecni zawodnicy z Kostaryki.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, nie zwlekaj, napisz do nas już dziś!

email: biurobsf@onet.pl
FB @bsfbochnia