Zostań partnerem BSF

Drodzy miłośnicy i sympatycy BSF ABJ Bochnia!

Poszukujemy firm, którym zależy na rozwoju Futsalu w naszym regionie. Funkcjonowanie klubu wymaga wielu nakładów finansowych takich jak: zakup sprzętu sportowego, pokrycie kosztów transportu meczów wyjazdowych, wynajmu hali czy opieki medycznej.

Jak dobrze wiecie, sport jest największym zjawiskiem kultury masowej. Ma fantastyczną siłę przyciągania uwagi dużej liczby widzów, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla reklamodawców. Nasza drużyna zawsze wyznacza sobie ambitne cele, o czym świadczy nieustanna walka o najwyższe lokaty i codzienne pragnienie doskonalenia swoich umiejętności.

Do każdej współpracy podchodzimy profesjonalnie. Inwestując w nasz klub każdy partner może liczyć na:

- Nowych i lojalnych klientów
- Wizerunek przedsiębiorstwa jako organizacji odpowiedzialnej społecznie
- Prestiż jako partner klubu stale osiągającego sukcesy
- Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych

Jeśli chcecie poznać szczegóły oferty marketingowej i być częścią naszego zespołu to serdecznie zapraszamy do współpracy. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania i wspólnie wybierzemy właściwy pakiet sponsorski.

Liczymy na Wasze wsparcie.
Piłka jest po Waszej stronie.

Kontakt:
biurobsf@onet.pl