Mecz z Luxiona AZS UMCS Lublin odwołany!
W imieniu Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN informuję, iż ze względu na kwarantannę zawodników AZS UMCS Lublin, mecz 1 Ligi PLF grupa południowa: AZS UMCS Lublin - BSF Bochnia, zaplanowany na 21 marca zostaje przełożony na 31 marca (środa) rozpoczęcie meczu w przedziale godzinowym 18:00 - 20:00.
Zaplanowany na niedzielę pojedynek BSFu z AZS Lublin z powodów kwarantanny zawodników z Lublina nie odbędzie się. Spotkanie zostało przeniesione na środę 31. marca.
Pełna treść komunikatu PZPN: