Mikołajkowy worek z bramkami

Fustalowa drużyna BSF ABJ Bochnia zakończyła zmagania w I rundzie rozgrywek południowej grupy I ligi. Na finiszu urządziła sobie strzelecki festiwal z GKS Fustal Ekom Nowiny aplikując jej 13 goli. Podopieczni Klaudiusza Hirscha prowadzą w tabeli z kompletem punktów!

Mecz z zespołem z województwa świętokrzyskiego miał wybitnie jednostronny przebieg, ale ogromny wpływ na to miała wąska kadra, jaką wystawił GKS. Jak przyznawała po meczu trener tej ekipy zespół ma zgłoszonych 14 zawodników do gry, jednak w wyniku kontuzji do Bochni mogło przyjechać tylko pięciu z nich. Wynik 13-1 pokazuje dobitnie, jak wyglądało to spotkania. Słowa uznania należą się gościom, że zdecydowali się grać cały mecz jedną czwórką, podczas gdy gospodarze mogli wystawić trzy. Trener Hirsch dał pograć wszystkim zawodnikom, niemal każdy zdołał też wpisać się na listę strzelców.

Runda rewanżowa rozpocznie się w połowie stycznia, ale nie znaczy to, że ekipa BSF ABJ będzie miała wolne. Zespół na pełnych obrotach pracować będzie do świąt, potem zawodnicy dostaną kilka dni wolnego, po czym czeka ich rywalizacja w Pucharze Polski oraz start rundy rewanżowej w I lidze.

BSF ABJ Bochnia - GKS Futsal Nowiny 13-1 (7-0)

1-0 Łękawa 4, 2-0 Wędzony 9, 3-0 Matras 12, 4-0 Cabalceta 13, 5-0 Burkowicz 14, 6-0 Wędzony 17, 7-0 Cabalceta 18, 8-0 Kolanowski 22, 9-0 Cabalceta 24, 9-1 Markowicz 25, 10-1 Maślak 30, 11-1 Matras 32, 12-1 Cabalceta 33, 13-1 Kolanowski 40.

BSF: Burzej, Jaszczyński - Cabalceta, Matras, Wędzony, Budzyn - Zając, Łękawa, Palonek, Maślak, Tijenior, Matlęga, Burkowicz, Kolanowski.

Zdjęcie: Qubinho photography