BSF z licencją na grę w Ekstraklasie!

Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej wydała pozytywna decyzje dla naszego klubu na najbliższy sezon. Pozytywny wynik procesu licencyjnego oznacza, że w sezonie 2022/2023 będziemy mogli występować na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Futsalu w Polsce

Zadowolenia z takiego wyniki nie ukrywa prezes klubu, Rafał Czaja:

- Z przyjemnością możemy to oficjalnie zakomunikować kibicom - BSF ABJ Bochnia w najbliższym sezonie otrzymała zielone światło na udział w futsalowej ekstraklasie. To wynik pracy wielu osób, a my już teraz nie możemy się doczekać startu rozgrywek - przyznaje Prezes klubu.

Początek sezonu już w ostatni weekend sierpnia, a pierwszy mecz na własnej hali rozegramy przeciwko Legii Warszawa. Obecnie zawodnicy są w trakcie sezonu przygotowawczego.