Kevin Kollár dołącza do BSFu!

Kevin Kollár dołącza do BSFu! Były zawodnik Red Devils Chojnice związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Mimo młodego wieku Kollár to doświadczony zawodnik. 19-latek na najwyższym poziomie futsalowym w Polsce rozegrał 41 spotkań i udało mu sięzdobyć nawet dwie bramki. Wybierany był również jako najlepszy bramkarz kolejki za swoje świetne interwencje, które ratowały zespół przed stratą bramki.

Kevin ma za sobąrównież występy w młodzieżowych reprezentacjach Słowacji, zarówno w kadrze do lat 19, jak i do lat 21. W 2019 roku został wybrany futsalowym odkryciem roku.

Swojąkarierę na najwyższym poziomie rozpoczął jużw wieku 16 lat. Z zespołem Futsal Team Levice zajął 7. miejsce, po czym zmienił klub na MIBA Banska Bystrica. Z drugim klubem zdecydowanie lepiej jużsobie poradził, ponieważ zajęli 3. miejsce na koniec sezonu.

Od dwóch lat reprezentował barwy Red Devils Chojnice.