WYGRYWAMY TURNIEJ ELIMINACYJNY GRUPY VI I JEDZIEMY NA MMP U-20

Mimo początkowych trudności nasz zespół, który w zastępstwie za trenera Marcina Waniczka poprowadził trener Kamil Rynduch, pewnie wywalczył awans na turnieju eliminacyjnym grupy VI, który odbył się 11.11. w Muninie koło Jarosławia.

Terminarz i wyniki:

9:00 Tech-Project Jarosław 3-2 Góral Tryńcza
9:50 Okocimski Brzesko 2-1 BSF Bochnia
10:40 BKS Bochnia 4-1 Góral Tryńcza
11:30 Tech-Project Jarosław 2-6 Okocimski Brzesko
12:20 BSF Bochnia 3-0 BKS Bochnia
13:10 Góral Tryńcza 4-4 Okocimski Brzesko
14:00 BSF Bochnia 3-0 Tech-Project Jarosław
14:50 BKS Bochnia 5-1 Okocimski Brzesko
15:40 BSF Bochnia 2-0 Góral Tryńcza
16:30 BKS Bochnia 5-1 Tech-Project Jarosław

Tabela:

1.

BSF ABJ Bochnia

4 9 9-2
2. BKS RMP Meble Bochnia 4 9 14-6
3. Okocimski Brzesko 4 7 13-12
4. Tech-Project Jarosław 4 3 6-16
5. Góral Tryńcza 4 1 7-13

Kadra BSF ABJ Bochnia: Jakub Smoleń, Wojciech Stefaniak - Mateusz Matlęga, Konrad Łękawa, Piotr Matras, Paweł Matras, Jakub Maślak, Jakub Burkowicz, Igor Dymura, Jakub Machaj, Miłosz Mochel, Kacper Paruch, Dawid Burek, Jakub Pasiut

Mecz z Okocimskim Brzesko, choć początkowo ułożył się po myśli naszego zespołu, zakończył się niespodziewaną porażką. Gola na 1-0 zdobył debiutujący w naszych barwach Konrad Łękawa, ale potem dwie bramki dla "Piwoszy" zdobył znany z występów w zespołach młodzieżowych naszego klubu Dawid Lizak.

W derbach Bochni, w których przeciwnikiem był BKS RMP Meble Bochnia, drużyna musiała koniecznie odnieść zwycięstwo i cel osiągnęła, wygrywając 3-0 po trafieniu Łękawy i dwóch golach Piotra Matrasa.

Pewnie udało wygrać się naszym zawodnikom również trzecie starcie, w którym rywalem był gospodarz turnieju, drużyna Tech-Project Jarosław. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Jakub Smoleń, Jakub Burkowicz i Miłosz Mochel, dzięki czemu wygrała ona po raz kolejny 3-0.

W ostatnim meczu drużyna pokonała z kolei Górala Tryńcza 2-0 po golach Mateusza Matlęgi i Piotra Matrasa, zachowując po raz trzeci "czyste konto". Porażka Okocimskiego Brzesko z BKS-em 1-5 sprawiła, że nasz zespół utrzymał 1. miejsce z powodu korzystnego bilansu bezpośredniego spotkania z BKS-em, który również zdobył 9 punktów.

Na turniej finałowy, który rozegrany zostanie od 20 do 22 grudnia 2019 r. w Tychach wywalczyły awans również zespoły BKS RMP Meble Bochnia i Okocimski Brzesko.